اخبار

کسب درآمد از جستجو در گوگل با گوگل ادز (googlesads)


googlesads

روشی جدید و جالب برای کسب درامد از اینترنت

کسب درآمد از جستجو در گوگل با سایت ایرانی گوگل ادز 

درآمد از هر جستجو در گوگل 30 تومان

درود و سلام خدمت شما همراهان گرامی 
در این قسمت با معرفی روشی جدید و جالب برای کسب درآمد از اینترنت خدمت شما هستم ، به احتمال زیاد تا این لحظه که در حال مطالعه این مثاله هستید در گوگل کلمات و عبارات بسیاری را جستجو کردید این امر جالبتر بود اگر این امکان بود که از این جستجو ها به درآمد هم رسید این ایده در سایتی ایرانی بنام گوگل ادز  پیاده سازی شده بله کسب درآمد از گوگل ! و شما تنها با جستجوی کلمات خواسته شده و کلیک بر روی نام سایت مورد نظر در گوگل می توانید به کسب درآمد بپردازید . نرخ دیدن هر تبلیغ گوگلی در حال حاضر 30 تومان بوده و از هر کلیک زیر مجموعه 5 تومان بدست خواهید آورد ، در حال حاضر محدودیتی جهت جذب زیرمجموعه وجود ندارد و حداقل مبلغ جهت واریز 10 هزار تومان می باشد که می توانید از این فرصت بهره لازم را ببرید .

ثبت نام در سایت گوگلز ادز – Googlesads
 googlesads

گوگل ادز چیست؟
گوگل ادز یک مرکز تبلیغاتی است که با مشارکت کاربران در امور بهبود رتبه گوگل و الکسا فعالیت می کند. شما می توانید به عنوان یک تبلیغ کننده به عضویت سایت در آیید و رتبه سایت خود را بهبود دهید یا به عنوان کاربر ثبت نام کنید و با شرکت در فعالیت های سایت به کسب درآمد بپردازید.

این تجارت چگونه کار میکند؟
تبلیغ کنندگان سایت به دنبال بهبود رتبه سایت خود در الکسا و گوگل هستند. کاربران سایت با جستجوی کلمات خواسته شده و کلیک روی تبلیغات، سایت را در انجام امور تبلیغاتی یاری می کنند. در این تجارت همه برنده هستند. مشتریان تبلیغاتی با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغاتی رتبه خود را بهبود می دهند و کاربران نیز با استفاده از روشی کارآزموده به کسب درآمدی مطمئن و عالی می رسند

از این تجارت می توانم چقدر درآمد کسب کنم؟
درآمد از هر جستجو در گوگل 30 تومان  است. می توانید روزانه تعدادی مشخص تبلیغ موجود در سایت را انجام دهید و با صرف زمانی اندک به درآمدی مناسب برسید

چه زمانی میتوانم درآمد خود را دریافت کنم؟
در هر زمان می توانید درآمد خود را بدون سقف ، برداشت کنید. حداقل برداشت از سایت 10000 تومان می باشد

آیا برای برداشت از حساب هزینه ای وجود دارد؟
کارمزد برداشت از حساب 5 درصد است که بعد از کسر کارمزد از مبلغ درخواستی مبلغ باقی مانده به حساب شما وازیر می گردد برای مثال اگر درخواست برداشت 10000 تومان کنید بعد از کسر 5 درصد مبلغ 9500 تومان به حساب شما واریز می گردد


نکاتی درمورد نحوه استفاده از سیستم کسب درآمد از گوگل :

برای انجام مراحل جستجو و کسب درآمد ابتدا باید روی آیکون (چشم) آگهی مورد نظر کلیک نمایید و پس از مشاهده پیام: آگهی به حالت انتظار جهت انجام فرآیند درآمد. شما باید کلمه مورد نظر را در گوگل جستجو و بعد از یافتن سایت مورد نظر و وارد شدن به آن با پیام: برای واریز مبلغ روی تایید کلیک کنید بعداز کلیک روی تایید مبلغ به حساب سایت شما واریز خواهد شد.
چند نکته:
1- ممکن است بعداز انجام فرآیند پیامی جهت واریز مبلغ به حسابتان مشاهده ننمایید برای اطمینان از انجام درست فرآیند میتوانید همین صفحه را رفرش نمایید تا از وضعیت آگهی مورد نظر مطلع شوید.
2- درصورت نیاز یا وجود مشکل در مشاهده آگهی میتوانید بعداز تغییر رنگ به زرد با کلیک مجدد روی ایکون چشم آگهی را از حالت انتظار خارج کنید.
3- مفهوم رنگ ها:
رنگ آبی: آگهی آماده انجام فرآیند جستجو
رنگ زرد: آگهی منتظر تکمیل فرآیند جستجو
رنگ سبز: فرآیند با موفقیت انجام شده است

ثبت نام در سایت گوگلز ادز – Googlesads
 googlesads

چطورثبتنام کنم
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 02:20 ب.ظ
سلام...موقعی که در گوگل سرچ میکنیم ایا سایت مورد نظر به رنگ خاصی وجود دارد؟
earnmoney : درود
خیر
معمولی هست
جمعه 13 آذر 1394 10:12 ق.ظ
سلام تعداد آگهی ها در روز چقدره ؟ محدوده؟
earnmoney : سلام
ثبت نام کلا 3 دقیقه طول میکشه
ثبت نام کنید و خودتون چک بفرمایید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات