اخبار

کسب درآمد میلیونی از افزونه کریپتوتب و کریپتوبروزر واقعیست یا کلاهبرداری؟

بنظر شما آیا تبلیغات مربوط به کسب درآمد های میلیونی بیت کوینی از  از افزونه کریپتوتب و کریپتوبروزر واقعیست یا کلاهبرداری؟ در این مطلب پیرامون این افزونه ها و تبلیغات گسترده اخیر توضیح خواهیم داد.

درود
همانطور که مطلع هستید اخیرا تبلیغات گسترده ای پیرامون کسب درآمد میلیونی بوسیله بیت کوین در شبکه های اجتماعی منتشر شده که به هیچ وجه واقعیت ندارد و اصولا ارتباط فنی و علمی به ارزهای دیجیتال ندارد.
هدف اصلی این تبلیغات جذب زیرمجموعه توسط تبلیغ کنندگان هست! به گونه ای که اگر هم سود اندکی در این افزونه باشد به جیب تبلیغ کنندگان اصلی خواهد رفت.
اما واقعیت ماجرا چیست ؟
اصولا اگر کوچکترین اطلاعات فنی از بیت کوین داشته باشید ، حتما میدانید که استخراج بیت کوین به هیچ وجه ! بدون دستگاه های اختصاصی که بیشتر از 10 میلیون هزینه دارند ممکن نیست!
حتی دستگاه های 10 میلیون تومانی بیتکوین درآمدی بیش از 2 دلار در روز نخواهند داشت! و به هیچ وجه درآمد میلیونی درکار نخواهد بود! یک سرمایه گذاری بلند مدت بوده که شاید بعد از گذشت یکسال ، هزینه اولیه سرمایه گذاری شما بر روی دستگاه های بیت کوین بازگردد!
با این اوصاف ماجرای این افزونه cryptotab و داستان کسب درامد میلیونی کریپتوتب چیست و اصولا چرا با اسم استخراج بیتکوین منتشر می شود؟
اصلی ترین موضوع عدم دانش کافی افرادیست که اقدام به تبلیغ این افزونه می کنند! شاید 90 درصد این افرادی که اقدام به جذب زیرمجموعه میکنند خود اطلاعات فنی دقیقی از بیت کوین و نحوه استخراج ان ندارند و صرفا بوسیله چند ویدیو تقلبی اقدام به تبلیغات و فریب دیگران کرده اند!
کار این افزونه چیست ؟
این افزونه به هیچ وجه بیتکوین استخراج نمی کند! اما اقدام به استخراج دیگر ارزهای دیجیتال می کند که این ارزها قیمتی بسیار بسیار پایین تر از بیتکوین دارند!
این افزونه به شدت رایانه و گوشی شما را تحت فشار قرار داده به گونه ای که درامد چند سنتی و بی ارزش که به شما پرداخت می شود به هیچ عنوان پاسخگوی اصطلاک و صدمه ای که به سیستم شما می زند را ندارد!
اصولا نصب یک افزونه حتی اگر به سیستم هم صدمه جدی نزد! بسیار خطرناک می باشد! در طی سالیان دیده شده اینگونه افزونه ها پس از شکست پروژهاقدام به پخش ویروس بر روی گوشی ها مخاطبان می کنند.
در نتیجه و در پایان این مقاله توصیه ما به شما این است که از این قبیل افزونه ها و تبلیغات دوری جسته و در دام شیادان نیفتید!
بیت کوین یک مقوله بسیار تخصصی ست و بدون دانش  و مطالعه فراوان و مهم تر از همه سرمایه گذاری کلان! به هیچ وجه به درامدی در این زمینه نخواهید رسید.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic